مقالات - گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهرانان

مقالات آسانسور و پله برقی

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

انواع موتور آسانسور

به طور کلی موتورهای آسانسور دو دسته هستند. البته این انواع موتور آسانسور را نباید با انواع آسانسور اشتباه گرفت. همانطور که در مقاله انواع آسانسور گفتیم، آسانسور 5 نوع دارد. ما در این مقاله درباره انواع موتور آسانسورهای کششی صحبت می کنیم. که رایج ترین نوع آسانسور در کشور ایران است.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

آسانسور خانگی

امروز می خواهیم درباره آسانسور خانگی صحبت کنیم. حتما شما هم نام آن را زیاد شنیده‌اید. اما آسانسورهای خانگی چه تفاوتی با سایر آسانسورها دارند؟ چرا در ایران کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؟ آیا نحوه کارکرد آنها نیز متفاوت است؟ به تمام سوالات شما در این مقاله پاسخ داده‌ایم. با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

خدمات پس از فروش شرکت بهران آسانبر

در واقع شرایط خاصی برای دریافت خدمات پس از فروش وجود ندارد. مگر اینکه شما محصولی از بهران خرید نکرده باشید. اما در صورتی که هر کدام از ….

مطالعه بیشتر
بهران مقالات

انواع آسانسور

انواع آسانسور بر اساس مکانیزم کار و کاربری که دارند شامل: آسانسور کششی ، آسانسور هیدرولیک ،آسانسور بدون موتورخانه،باربری مسافر بری و خدماتی

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

تاریخچه آسانسور

در سال 1853 یعنی حدود 29 سال بعد ، دوست عزیزمون که حتما همه ی شما به عنوان بنیان گذار آسانسور میشناسید به نام لیشا گریوز اوتیس ، مخترع معروف آمریکایی تحول عظیمی در صنعت آسانسور ایجاد کرد و اولین آسانسور دارای ایمنی را ساخت .

مطالعه بیشتر
آسانسور اطلاعات عمومی آسانسور بهران دانستنی های آسانسور مقالات

استاندارد آسانسور

استاندارد آسانسور مجموعه‌ای از قوانین و مقررات است که به منظور حفظ سلامت و ایمنی مردم توسط سازمان ملی استاندارد تهیه شده است.طبق قانون نصب آسانسور مستلزم استانداردسازی آسانسور در قانون موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

موتور گیرلس بهران

موتورهای گیرلس بهران به دلیل سرعت بالا نسبت به موتورهای آسانسور گیربگس ، و کیفیت مناسب درساخت ، بیشتردرساختمان های اداری با طبقات بالا و ترافیک سنگین مانند برج های مسکونی بیمارستانها و مراکزتجاری مورد استفاده قرار میگیرد.

مطالعه بیشتر
آسانسور اخبار اطلاعات عمومی آسانسور بهران مقالات

انواع آسانسور و کارکرد آن‌ها

آسانسور ها بر اساس سیستمی که نیروی محرکه آن ها را تامین می کنند به 6 دسته طبقه بندی می شوند. اولین و معروف ترین آنها آسانسور کششی است…

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

ایمنی آسانسور

سیستم ایمنی آسانسور از مهم ترین نکاتی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید. از گذشته تا کنون تمام مهندسان آسانسور در پی ایجاد سیستمی..

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

آسانسور، بالابر یا آسانبر چیست ؟

آسانسور، بالابر یا آسانبر چیست ؟ هر فرد به طور متوسط روزانه 4 بار از آسانسور استفاده می کند! آیا تا به حال به این مساله فکر کرده بودید؟

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

دنیای بدون آسانسور!

آسانسورها از جمله مهم‌‌ترین اختراعات بشر است. این اختراع در شهرنشینی و زندگی افراد تأثیر بسزایی دارد. از دیدگاه علمی و تکنولوژیکی، آسانسورها به عنوان یک وسیله جابجایی عمومی بسیار مهم شناخته می‌شوند. این دستگاه های پیشرفته برای انتقال افراد و بارها در ساختمان‌ها به کار می‌روند. استفاده از آسانسورها تا فضا هم رسیده است.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

موتورگیربگس آسانسور :

موتورگیربکس آسانسور بهران درسرعت های خطی 1 و 1.6 متربرثانیه و در دو نوع دوسرعته (AC2)  و تک سرعته (3vf) تولید میشوند 

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

بالاترین ایمنی آسانسور در بهران آسانبر

ایمنی آسانسور، به عنوان مهمترین وسیله جابجایی عمومی در اماکن عمومی، از اهمیت بالایی برخوردار است. با پیشرفت علم و تکنولوژی، ابتکارات جدید در نحوه عملکرد و طراحی آسانسورها می‌تواند ایمنی آنها را به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

مطالعه بیشتر
آسانسور مقالات

طراحی بهینه و ایمنی پله برقی در مجتمع‌ها؛ چالش‌ها و راهکارها

پله‌برقی به عنوان یکی از وسایل جابجایی در مجتمع‌ها، نقش مهمی در ایجاد راحتی و کارایی در حرکت افراد ایفا می‌کند. با این حال، طراحی بهینه پله‌برقی در مجتمع‌ها با چالش‌هایی از جمله فضای محدود و تعمیر و نگهداری مناسب، همراه است.

مطالعه بیشتر
پله برقی مقالات

خرید آسانسور به صورت پکیج بهتر است یا به صورت ترکیبی ؟

برای خرید آسانسور در کشور ایران قبل از انتخاب برند قطعات مورد نیاز ، باید نوع عرضه آسانسور خود را انتخاب کنید .در بازار آسانسور ایران ، آسانسور به دو شکل عرضه میگردد : 1- آسانسور ترکیبی    2- آسانسور پکیج

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران مقالات

سیستم انتقال قدرت مستقیم، دریچه ای نو در صنعت پله برقی

هدف اصلی در این مقاله، معرفی سیستم جدید انتقال قدرت در پله برقی ها، یعنی انتقال قدرت مستقیم یا گیربکس کتابی و تشریح و بررسی مزایای آن نسبت به سیستم های متداول (انتقال قدرت زنجیری) می باشد. در ادامه نیز به معرفی اولین سازندگان این سیستم ها و همچنین کمپانی های بزرگ پله برقی ساز دنیا که از گیربکسهای کتابی در محصولات خود استفاده کردند می پردازیم.

مطالعه بیشتر
مقالات