اخبار گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

اخبار گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

آسانسور | پله برقی

نخستین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته (Iran Build 2024)

نمایشگاه‌هایی که هر ساله در حوزه ساختمان برگزار می‌شوند، بازدیدکنندگان بسیاری دارند و شرکت‌ها باهدف معرف محصولات و دستاوردهای خود، در این رویدادها حضور چشمگیری دارند.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

بازدید رئیس هیئت رئیسه گروه تخصصی عمران سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان تهران به همراه دبیر هیئت مدیره

در هفته جاری رئیس هیئت رئیسه گروه تخصصی عمران سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان تهران به همراه دبیر هیئت مدیره ز کارخانجات گروه صنعتی بهرن بازدید کردند.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

بیست و یکمین اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران در شیراز

در این همایش سراسری که روز ۲۴ دیماه، برگزار شده است، ۵۵۰ نفر از اعضا انجمن و فعالان حوزه انبوه سازی کشور، جمعی از مسئولان ارشد دو وزارت راه و شهرسازی و کشور، جمعی از نمایندگان مجلس و روسای کمیسیون های مرتبط با این حوزه  و برخی مسئولان ارشد استانی و شهری، حضور دارند و پیرامون مسائل مختلف، به بحث و گفت وگو می پردازند.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

بازدید وزارت صمت از کارخانجات بهران

در بازدید وزارت صمت از گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران مطرح شد: بهران به پشتوانه تلاش 34 ساله خود در صنعت آسانسور و پله برقی توانسته است محصولات خود را به امید آینده ایران در این صنعت تبدیل کند.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

برگزاری مسابقه طراحی کاور پله‌برقی پل‌های عابر کلانشهر تهران

گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران مفتخر است به قبول طراحی و تولید پله‌برقی‌های سطح کلانشهر تهران. در همین راستا و در جهت ایجاد طرحی خلاقانه و به روز برآن شدیم تا با برگزاری مسابقه‌ای این امر را به بهترین کل ممکن به مرحله‌ی اجرا برسانیم.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

اجلاس سراسری شایستگی‌های مدیران فردا

” اجلاس سراسری شایستگی های مدیران فردا ” با رویکرد توسعه شایستگی ها و قابلیت های مدیران در نسل آینده برنامه ریزی شده‌است. این اجلاس با بهره گیری از دانش علمی و تجربی اندیشمندان داخلی و خارجی برگزار می شود.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

بازدید ریاست محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس از کارخانجات بهران آسانبر

در روز چهارم آذرماه سال 1402 جناب آقای دکتر عزت الله اکبری رییس محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از کارخانجات بهران بازدید نمودند. در این بازدید ریاست محترم انجمن تولیدکنندگان…

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

موتور گیرلس بهران

موتورهای گیرلس بهران به دلیل سرعت بالا نسبت به موتورهای آسانسور گیربگس ، و کیفیت مناسب درساخت ، بیشتردرساختمان های اداری با طبقات بالا و ترافیک سنگین مانند برج های مسکونی بیمارستانها و مراکزتجاری مورد استفاده قرار میگیرد.

مطالعه بیشتر
آسانسور اخبار اطلاعات عمومی آسانسور بهران مقالات

بازدید مدیران گروه صنعتی بهران آسانبر از نمایشگاه آسانسور اینترلیفت آلمان(آگزبورگ 2023)

نمایشگاه آسانسور اینترلیفت آلمان (آگزبورگ) یکی از مهم‌ترین رویدادهای جهانی در زمینه آسانسور و تکنولوژی‌های آسانسور است. در تاریخ 21 اکتبر سال جاری، برادران شاکری، مدیران برجسته گروه صنعتی بهران ایران به عنوان مهمانان ویژه، با حضور در نمایشگاه آسانسور اینترلیفت آلمان در آگزبورگ، …

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

برای چهارمین سال پیاپی بر قله افتخار

همزمان با صدمین سالگرد استاندارد ملی ایران و رونمایی از تمبر یکصدسالگی سازمان ملی استاندارد ایران، تندیس واحد نمونه استاندارد کشوری به شرکت بهران آسانر اهدا گردید.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

تکریم از چهره‌های صنعت و اقتصاد کشور

عدم تعامل صحیح بین شرکت‌ها و دولت مردان از مهم‌ترین نقاط ضعف صنعتگران است. به اعتقاد دبیر ششمین اجلاس تکریم، در صورتی که این موضوع حل شود..

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

بازدید مدیر استاندارد تهران از کارخانجات بهران

در طی این دیدار، میان مدیرکل استاندارد استان تهران و مدیران کارخانجات بهران، راهکارهایی برای بهبود همکاری در جهت ارتقاء کیفیت و ایمنی تولیدات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

بازدید شهرداری تهران از مجموعه کارخانجات گروه صنعتی بهران

جناب آقای مهندس صیادی، مدیرعامل و جناب آقای مهندس قربانی، معاونت سازمان زیباسازی شهرداری تهران با هدف ارتقاء امکانات عمومی و تسهیل دسترسی مردم در سطح شهر، در مجموعه کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران حضور یافتند.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

تندیس استاندارد دوباره به بهران رسید!

در سال 1401 شرکت بهران توانست عنوان واحد نمونه‌ی استاندارد استان تهران را کسب کند. تندیس استاندارد به صورت سالانه به شرکت دارنده بالاترین کیفیت می‌رسد. در سال 1402و برای دومین سال متوالی شرکت بهران با پشتکار خود توانست این عنوان را از آن خود سازد/درباره اهدای این تندیس بخوانید

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

پروژه آسانسور و پله برقی مجتمع تفریحی تجاری تهران مال

مجتمع تهران مال در منطقه ۲۲ تهران در حال حاضر یکی از پروژه های تفریحی تجاری بزرگ در دست ساخت تهران است. آسانسورهای بکار رفته در این مجموعه 10 توقف است. سرعت نامی آسانسورهای مجموعه 1.6 متر در ثانیه می باشد. به دلیل کیفیت بالای ساخت و خدمات پس از فروش آسان و در دسترس، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران انتخاب ثابت پروژه های بزرگ شهری و ملی است.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

پروژه 7 دستگاه پله برقی ایستگاه مترو توحید

بخش تقاطعی ایستگاه متروی توحید دارای سه لاین پله برقی با تولید، نصب و راه اندازی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران می باشد تا حجم تردد این ایستگاه را در ساعات مختلف شبانه روز جوابگو باشد.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

پروژه 78 دستگاه پله برقی خط 6 مترو تهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران، مفتخر است به عقد قرارداد طراحی، تولید، نصب و راه اندازی 78 دستگاه پله برقی در خط 6 مترو تهران که تا کنون 57 دستگاه از پله برقی ها بهره برداری شده است.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

پروژه 131 دستگاه پله برقی خط 7 مترو تهران

خط 7 مترو تهران  از شهرک امیرالمؤمنین (قصر فیروزه) در کنار ورزشگاه تختی تهران، در شرقخ تهران آغاز شده   و در انتها به میدان کتاب (نام‌های پیشین: میدان فرحزادی، میدان بوستان) در سعادت‌آباد می‌رسد.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

دریافت عنوان واحد تولیدی نمونه استانی از سازمان ملی استاندارد ایران برای سومین سال متوالی

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران | تولید ایرانی | استاندارد آسانسور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با تکیه بر دانش ایرانی و با تلاش روز افزون

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

حضور گروه صنعتی بهران در سومین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله برقی و تجهیزات جانبی – مشهد مقدس

سومین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله برقی و تجهیزات جانبی از تاریخ هفدهم آبان ماه در مشهد مقدس در حال برگزاری است. گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با حضور

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

پروژه 72 دستگاه پله برقی ایستگاه 8 مترو تبریز

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران ، مفتخر است به عقد قرارداد طراحی ، تولید ، نصب و راه اندازی 72 دستگاه پله برقی  در خط 1 مترو تبریز که تا کنون 40 دستگاه از پله برقی ها حمل گردیده و الباقی در مرحله تولید میباشند .

مطالعه بیشتر
اخبار بهران