گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

آسانسور | پله برقی

پروژه 72 دستگاه پله برقی ایستگاه 8 مترو تبریز

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران ، مفتخر است به عقد قرارداد طراحی ، تولید ، نصب و راه اندازی 72 دستگاه پله برقی  در خط 1 مترو تبریز که تا کنون 40 دستگاه از پله برقی ها حمل گردیده و الباقی در مرحله تولید میباشند .

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

افتتاح ایستگاه مترو شهدای 17 شهریور خط 7 مترو تهران

فتتاح ایستگاه مترو شهدای 17 شهریور خط 7 مترو تهران در تاریخ 21 خرداد ماه سال 1401 ،همزمان با میلاد مبارک حضرت امام رضا (ع) و با حضور جناب آقای علیرضا زاکانی شهردار محترم تهران، جناب آقای مسعود درستی مدیریت محترم عامل متروی تهران ، جناب آقای سید مجتبی شفیعی معاونت محترم حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و دیگر عوامل اجرایی در محل ایستگاه مترو 17 شهریور واقع در بلوار قیام خیابان 17 شهریور برگزار شد .

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

موتور گیرلس بهران

موتورهای گیرلس بهران به دلیل سرعت بالا نسبت به موتورهای آسانسور گیربگس ، و کیفیت مناسب درساخت ، بیشتردرساختمان های اداری با طبقات بالا و ترافیک سنگین مانند برج های مسکونی بیمارستانها و مراکزتجاری مورد استفاده قرار میگیرد.

مطالعه بیشتر
آسانسور اخبار اطلاعات عمومی آسانسور بهران مقالات

تندیس استاندارد دوباره به بهران رسید!

در سال 1401 شرکت بهران توانست عنوان واحد نمونه‌ی استاندارد استان تهران را کسب کند. تندیس استاندارد به صورت سالانه به شرکت دارنده بالاترین کیفیت می‌رسد. در سال 1402و برای دومین سال متوالی شرکت بهران با پشتکار خود توانست این عنوان را از آن خود سازد/درباره اهدای این تندیس بخوانید

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

بازدید ریاست محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس از کارخانجات بهران آسانبر

در روز چهارم آذرماه سال 1402 جناب آقای دکتر عزت الله اکبری رییس محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از کارخانجات بهران بازدید نمودند. در این بازدید ریاست محترم انجمن تولیدکنندگان…

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

پروژه 131 دستگاه پله برقی خط 7 مترو تهران

خط 7 مترو تهران  از شهرک امیرالمؤمنین (قصر فیروزه) در کنار ورزشگاه تختی تهران، در شرقخ تهران آغاز شده   و در انتها به میدان کتاب (نام‌های پیشین: میدان فرحزادی، میدان بوستان) در سعادت‌آباد می‌رسد.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

چاپ مقالات بهران در مجلات معتبر کشوری

واحد علمی شرکت آسانسور و پله برقی بهران موفق به ارائه مقالات ارزشمندی در زمینه آسانسور و پله برقی گردیده اند  که با استقبال بی نظیر افراد متخصص در این زمینه مواجه شد.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

حضور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آسانسور و پله برقی

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با حضور در دهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی واقع در سالن 35،  محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، بار دیگر عظمت و شکوه تولید ایرانی را به نمایش گذاشت .

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

برج تست آسانسور بهران

برج‌های تست آسانسور ساختمان‌هایی با ارتفاع بیش از 10 الی 270 متر هستند. از این برج‌ها برای سنجش ایمنی آسانسور استفاده می شود.

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران

تکریم از چهره‌های صنعت و اقتصاد کشور

عدم تعامل صحیح بین شرکت‌ها و دولت مردان از مهم‌ترین نقاط ضعف صنعتگران است. به اعتقاد دبیر ششمین اجلاس تکریم، در صورتی که این موضوع حل شود..

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

بازدید مدیر استاندارد تهران از کارخانجات بهران

در طی این دیدار، میان مدیرکل استاندارد استان تهران و مدیران کارخانجات بهران، راهکارهایی برای بهبود همکاری در جهت ارتقاء کیفیت و ایمنی تولیدات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

نخستین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته (Iran Build 2024)

نمایشگاه‌هایی که هر ساله در حوزه ساختمان برگزار می‌شوند، بازدیدکنندگان بسیاری دارند و شرکت‌ها باهدف معرف محصولات و دستاوردهای خود، در این رویدادها حضور چشمگیری دارند.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

سرویس ونگهداری درب آسانسور تمام اتوماتیک بهران

درب آسانسور تمام اتوماتیک بهران دارای سه سال گارانتی بوده و شامل تمام قطعاتی که به صورت محصول کامل

فروخته شده میباشد ، که در صورت خرابی و یا عدم عملکرد صحیح نسبت به تعمیر،تعویض و یا تنظیم آن در زمان

گارانتی بصورت رایگان اقدام میگردد و در صورت پایان یافتن دوره گارانتی بایستی پس از پرداخت هزینه مربوطه از

خدمات سرویس و نگهداری درب آسانسور  در این خصوص بهره مند گردند

مطالعه بیشتر
آسانسور اطلاعات عمومی آسانسور بهران

بیست و یکمین اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران در شیراز

در این همایش سراسری که روز ۲۴ دیماه، برگزار شده است، ۵۵۰ نفر از اعضا انجمن و فعالان حوزه انبوه سازی کشور، جمعی از مسئولان ارشد دو وزارت راه و شهرسازی و کشور، جمعی از نمایندگان مجلس و روسای کمیسیون های مرتبط با این حوزه  و برخی مسئولان ارشد استانی و شهری، حضور دارند و پیرامون مسائل مختلف، به بحث و گفت وگو می پردازند.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

خرید آسانسور به صورت پکیج بهتر است یا به صورت ترکیبی ؟

برای خرید آسانسور در کشور ایران قبل از انتخاب برند قطعات مورد نیاز ، باید نوع عرضه آسانسور خود را انتخاب کنید .در بازار آسانسور ایران ، آسانسور به دو شکل عرضه میگردد : 1- آسانسور ترکیبی    2- آسانسور پکیج

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران مقالات

آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران

آزمایشگاه از بروزترین تجهیزات و کادری مجرب بهره مند است. آزمایشگاه آسانسور و پله برقی بهران توانایی انجام انواع آزمون های مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی را دارا می باشد.

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران

پروژه 78 دستگاه پله برقی خط 6 مترو تهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران، مفتخر است به عقد قرارداد طراحی، تولید، نصب و راه اندازی 78 دستگاه پله برقی در خط 6 مترو تهران که تا کنون 57 دستگاه از پله برقی ها بهره برداری شده است.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

زندگی در بهران

در بهران آسانبر، مسیر شغلی هر نفر، با توجه به علایق واستعدادهای فردی و در راستای چشم انداز شرکت، تعریف می شود و همواره کارکنان برای رشد و پیشرفت فردی و شغلی مورد حمایت و تشویق قرار می گیرند.

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران پله برقی

تجهیزات آزمایشگاه آسانسور بهران؛ دستگاه CMM و GMM

امروزه میتوان  با استفاده از ماشينهای (CMM) قطعات پيچيده را با دقت وسرعت اندازه گيری نمود. همچنين برای آناليز چند بعدی می توان داده های بدست آمده را ذخيره کرد.

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران

بازدید مدیران گروه صنعتی بهران آسانبر از نمایشگاه آسانسور اینترلیفت آلمان(آگزبورگ 2023)

نمایشگاه آسانسور اینترلیفت آلمان (آگزبورگ) یکی از مهم‌ترین رویدادهای جهانی در زمینه آسانسور و تکنولوژی‌های آسانسور است. در تاریخ 21 اکتبر سال جاری، برادران شاکری، مدیران برجسته گروه صنعتی بهران ایران به عنوان مهمانان ویژه، با حضور در نمایشگاه آسانسور اینترلیفت آلمان در آگزبورگ، …

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

خدمات پس از فروش شرکت بهران آسانبر

در واقع شرایط خاصی برای دریافت خدمات پس از فروش وجود ندارد. مگر اینکه شما محصولی از بهران خرید نکرده باشید. اما در صورتی که هر کدام از ….

مطالعه بیشتر
بهران مقالات