گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

آسانسور | پله برقی

بازدید شهرداری تهران از مجموعه کارخانجات گروه صنعتی بهران

جناب آقای مهندس صیادی، مدیرعامل و جناب آقای مهندس قربانی، معاونت سازمان زیباسازی شهرداری تهران با هدف ارتقاء امکانات عمومی و تسهیل دسترسی مردم در سطح شهر، در مجموعه کارخانجات گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران حضور یافتند.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

اهدا لوح تندیس واحد نمونه استاندارد کشوری درسال 1400 به گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران

سازمان ملی استاندارد کشور، در مراسم آیین معرفی و تجلیل از سرآمدان صنعت و پیشگامان به صورت رسمی از واحد های تولیدی نمونه ملی تقدیر و تشکر نمود .

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

افتتاح ایستگاه مترو شهدای 17 شهریور خط 7 مترو تهران

فتتاح ایستگاه مترو شهدای 17 شهریور خط 7 مترو تهران در تاریخ 21 خرداد ماه سال 1401 ،همزمان با میلاد مبارک حضرت امام رضا (ع) و با حضور جناب آقای علیرضا زاکانی شهردار محترم تهران، جناب آقای مسعود درستی مدیریت محترم عامل متروی تهران ، جناب آقای سید مجتبی شفیعی معاونت محترم حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و دیگر عوامل اجرایی در محل ایستگاه مترو 17 شهریور واقع در بلوار قیام خیابان 17 شهریور برگزار شد .

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

بازدید مدیرعامل متروی تهران از گروه صنعتی آسانسور و پله‌برقی بهران آسانبر

در این جلسه درباره‌ی تولیدات بهران، دستاوردهای این گروه صنعتی و بومی‌سازی تکنولوژی در حوزه‌ی آسانسور و پله‌برقی بحث و تبادل نظر شد. در ادامه نیز از خطوط تولید موتورهای گیربکس و گیرلس آسانسور، پله‌برقی، گاورنر، در‌های آسانسور، سالن ریخته‌گری، سالن ماشین‌کاری، طرح توسعه‌ی بهران، آزمایشگاه بهران و برج تست آسانسور و پله‌برقی بازدید به عمل آمد.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

دستگاه تست کشش قطعات آسانسور و پله برقی (Tensile test machine)

آزمایشگاه های آسانسور و پله برقی دارای دستگاه های آزمایشگاهی بسیاری هستند که با انجام تست محصولات با این دستگاه ها میتوانند محصولاتی با کیفیت تایید شده روانه بازار کنند.
ما هم در مجموعه بهران آسانبر ، با هدف تولید محصول با کیفیت بهتر ، همواره درحال تکمیل تجهیزات آزمایشگاه خود هستیم تا با انجام تست های مختلف روی محصولات تولیدی خود ، علاوه برکیفیت ، امنیت مسافران را نیز تضمین کنیم

مطالعه بیشتر
بهران مقالات

پروژه 7 دستگاه پله برقی ایستگاه مترو توحید

بخش تقاطعی ایستگاه متروی توحید دارای سه لاین پله برقی با تولید، نصب و راه اندازی گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران می باشد تا حجم تردد این ایستگاه را در ساعات مختلف شبانه روز جوابگو باشد.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

حضور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در دومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سوریه /دمشق 2021

حضور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در دومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در سوریه

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

آغاز حمل پله برقی های پروژه مجتمع تجاری فرهنگی آدینه رشت تولید شده توسط گروه صنعتی بهران آسانبر

این مجتمع تجاری دارای 24 دستگاه پله برقی میباشد که کلیه مراحل طراحی ، تولید ، و حمل  آن ها توسط گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران آسانبر انجام شده است و به زودی وارد مرحله نصب و راه اندازی میگردد.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

انواع درب­ های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک آسانسور

و انواع خرابی­ های شایع درب آسانسورگروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران درب های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک بهران چکیده یکی از مهم­ترین و حساس­ترین اجزای آسانسور درب­

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران

حضور گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران در دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آسانسور و پله برقی

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با حضور در دهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی واقع در سالن 35،  محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، بار دیگر عظمت و شکوه تولید ایرانی را به نمایش گذاشت .

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

حضور گروه صنعتی بهران در سومین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله برقی و تجهیزات جانبی – مشهد مقدس

سومین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله برقی و تجهیزات جانبی از تاریخ هفدهم آبان ماه در مشهد مقدس در حال برگزاری است. گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران با حضور

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

عقد قرارداد طراحی ، تولید ، نصب و راه اندازی 6 دستگاه پله برقی تجاری جهت مجتمع تجاری پازریک تهران

هیئت مدیره  محترم مجتمع تجاری  پازریک ، با بازدید از کارخانه بهران آسانبر و بررسی خطوط  تولید پله برقی بهران ، استفاده از دستگاه های فوق تخصصی در خطوط تولید پله برقی بهران و نیز تست قطعات پله برقی در برج تست پله برقی بهران  که مرتفع ترین برج تست پله برقی در سطح خاورمیانه میباشد ، را از جمله نکات مهم در تولید پله برقی بهران دانستند .

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

ایمنی آسانسور و پله برقی

رعایت نکات ذیل به شما کمک میکند تا در هنگام استفاده ازآسانسور و پله برقی موارد ایمنی را رعایت کنید و همچنین در صورت مواجه با شرایط اضطراری بهترین تصمیم را برای مراقبت از خود و عزیزانتان بگیرید .

مطالعه بیشتر
بهران مقالات

زنــدگی در بهـــران

در بهران آسانبر، مسیر شغلی هر نفر، با توجه به علایق واستعدادهای فردی و در راستای چشم انداز شرکت، تعریف می شود و همواره کارکنان برای رشد و پیشرفت فردی و شغلی مورد حمایت و تشویق قرار می گیرند.

مطالعه بیشتر
بهران

پروژه آسانسور و پله برقی مجتمع تفریحی تجاری تهران مال

مجتمع تهران مال در منطقه ۲۲ تهران در حال حاضر یکی از پروژه های تفریحی تجاری بزرگ در دست ساخت تهران است. آسانسورهای بکار رفته در این مجموعه 10 توقف است. سرعت نامی آسانسورهای مجموعه 1.6 متر در ثانیه می باشد. به دلیل کیفیت بالای ساخت و خدمات پس از فروش آسان و در دسترس، گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران انتخاب ثابت پروژه های بزرگ شهری و ملی است.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

بالاترین ایمنی آسانسور در بهران آسانبر

بالاترین ایمنی آسانسور، به عنوان مهمترین وسیله جابجایی عمومی در اماکن عمومی، نقشی اساسی در تسهیل جابجایی دارد. با پیشرفت علم و تکنولوژی، ابتکارات جدید در نحوه عملکرد و طراحی آسانسورها می‌تواند ایمنی آنها را به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

مطالعه بیشتر
آسانسور بهران مقالات

پروژه 78 دستگاه پله برقی خط 6 مترو تهران

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران، مفتخر است به عقد قرارداد طراحی، تولید، نصب و راه اندازی 78 دستگاه پله برقی در خط 6 مترو تهران که تا کنون 57 دستگاه از پله برقی ها بهره برداری شده است.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

پروژه 72 دستگاه پله برقی ایستگاه 8 مترو تبریز

گروه صنعتی آسانسور و پله برقی بهران ، مفتخر است به عقد قرارداد طراحی ، تولید ، نصب و راه اندازی 72 دستگاه پله برقی  در خط 1 مترو تبریز که تا کنون 40 دستگاه از پله برقی ها حمل گردیده و الباقی در مرحله تولید میباشند .

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

آزمایشگاه

آزمایشگاه پیشرفته بهران ، مجهز به مدرن ترین دستگاه های تست و سنجش محصولات ، با هدف تضمین کیفیت و ایمنی است . گروه صنعتی بهران ، در کنار این آزمایشگاه مجهز ، تجهیزات بازرسی لازم را نیز به کارگرفته و …

مطالعه بیشتر
بهران

چاپ مقالات بهران در مجلات معتبر کشوری

واحد علمی شرکت آسانسور و پله برقی بهران موفق به ارائه مقالات ارزشمندی در زمینه آسانسور و پله برقی گردیده اند  که با استقبال بی نظیر افراد متخصص در این زمینه مواجه شد.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران

پروژه 131 دستگاه پله برقی خط 7 مترو تهران

خط 7 مترو تهران  از شهرک امیرالمؤمنین (قصر فیروزه) در کنار ورزشگاه تختی تهران، در شرقخ تهران آغاز شده   و در انتها به میدان کتاب (نام‌های پیشین: میدان فرحزادی، میدان بوستان) در سعادت‌آباد می‌رسد.

مطالعه بیشتر
اخبار بهران